Jdi na obsah Jdi na menu
 


Body-Basic

27. 12. 2011

                                                                   

Body-Basic je obchod ze spoustou kosmetiky ... sprchové gely, masážní oleje, deodoranty, krémy, olejové kuličky do koupele, koupelové pěny , mýdla , dárkové sety a ostatní. V Body-Basicu mají draší zboží ... , protože je z přírodních, léčivých a vonných látek a dopřejete si s některými příjemný relax. V Body-Basicu je velký výběr a balí dárky .. někdy i zadarmo ... ale košík nebo nádobu si musíte zaplatit sami. Body-Basic je na Oc - Anděl , Oc Smíchov , Oc- Šestka a i jinde! "

Zde je sloupek z některými ceny i za balení , balí pěkně když chcete třeba dárek pro blízké ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
__________________________________________________________________________
Pod touto čarou je ostatní zboží vůbec se neděste normálně zboží stojí mnohem míň toto je jen minulá cena ! ..... já sama to kupuji za větší slevy takže se nemusíte děsit .. tady také máte sloupeček věcí na výběr můžete vybrat a pak hurá letět do Body-Basicu !

O BODY BASICS

Píše se rok 1994 a na český trh přichází nová kosmetická značka Body Basics. Na pulty svých prodejen přináší úžasně voňavé a na zvířatech netestované produkty, jež jsou vyráběny tradičními postupy s vysokým obsahem přírodních ingrediencí. Při tvorbě jednotlivých produktů sází především na osvědčené receptury a na unikátní přírodní zdroje, které spojuje s nejnovějšími trendy v dermatologii. Dobře totiž ví, že tajemství krásné pokožky spočívá především v kvalitní péči.

Tajemství krásy se ukrývá v péči

Jen v případě, že své pokožce nabídnete kompletní péči, odmění se vám. Bude na dotek hedvábně jemná a zářivá. Nepodlehne tak snadno neúprosnému času ani vnějším škodlivým vlivům.

Proto Body Basics přichází s ucelenou 3stupňovou péči o pokožku těla:

1.     ŠETRNÁ OČISTA

SPRCHOVÝ GEL A PĚNA DO KOUPELE : s citem z pokožky odstraní veškeré nečistoty a osvěží ji.

2.     DOKONALÉ VYHLAZENÍ

PEELING: zbaví pokožku odumřelých kožních buněk, prokrví ji a připraví na další očistu.

3.     OZDRAVNÁ PÉČE

TĚLOVÉ MLÉKO, MÁSLO A SUFFLÉ: nabídnou pokožce po pravidelné očistě intenzivní zvláčnění i regeneraci a příjemně ji provoní.

Kromě kompletní péče o tělo Body Basics nabízí i další produkty a služby. Již deset let se s úspěchem stará o jemnou a citlivou pokožku úst prostřednictvím balzámů na rty.
Nezapomíná ani na nezbytné koupelové doplňky, jež zpříjemní a zkvalitní každodenní očistný rituál. Snaží se ve všech směrech vyjít svým zákaznicím a zákazníkům vstříc. Chápe jejich přání, zvolit si pro sebe to nejlepší. Umožňuje jim tedy ve vybraných prodejnách v příjemné intimní zóně s umyvadlem, vyzkoušet si jednotlivé produkty a nechat si je, v případě že jde o dárek, stylově zabalit.

SOUBORY KE STAŽENÍ:

 A TO JE ASI TAK VŠECHNO ZBYTEK JE ZDE NA : http://www.body-basics.cz/cz/